Травматична допомога біженцям

Втеча та міграція зазвичай приводять людей  до ​​дуже травмуючих ситуацій та й із значними психологічними наслідками. Проте більшість травмованих не отримують професійної терапевтичної допомоги. Ми усвідомили цю проблему. Наша концепція пропонує простий і багатогранний інструмент для надання першої допомоги після травми. Наша допомога при травмах — це не психотерапія, а стабілізуючий і легко зрозумілий захід першої допомоги. Разом з нашими партнерами та підрозділами ми прагнемо до широкого та найкращого догляду.

Концепція

Ядром концепції є кваліфікація травматологів, які можуть підтримати травмованих людей, по можливості рідною мовою. Концепція заснована на роз’ясненні наслідків травматизації разом із виконанням простих фізичних вправ. Мета – зменшити індивідуальний дискомфорт та підвищити стійкість.

 

Зі зростанням власного досвіду помічники отримують можливість кваліфікуватися як мультиплікатори, аби надалі передати нашу концепцію новим помічникам. Передусім це важливо для досягнення широкого розповсюдження ініціативи.

 

Щоб охопити якомога більше людей, як на стороні підтримки, так і на стороні, яка шукає допомоги, ми пропонуємо різні формати.

я шукаю допомоги

Всі наші пропозиції безкоштовні !

Допомога при травмах

При наданні травматологічної допомоги ми надаємо помічників, які пройшли навчання у нас. Ми дбаємо про те, щоб допомога була якнайліпше застосована до відповідної особи.

Захід допомоги розрахований на 3 зустрічі.

Звертайтеся за допомогою до травматолога-носія в Мюнхені та околицях зараз:

Антистресовий тренінг

Антистресові заняття проводяться в групах і через регулярні проміжки часу. Навчання триває близько 2 годин і відбувається в нашому приміщенні в Мюнхені або онлайн.

Щоб отримати додаткову інформацію та зареєструватися, зв’яжіться з нами безпосередньо тут:

Консультації зі стресу та травми

Консультації зі стресу та травми відбуваються щовівторка з 16:00 до 18:00 у нашому офісі на вулиці Dachauer Strasse 21a в Мюнхені. Ми та наші волонтери чекаємо тут на вас.

У зв’язку з пандемією наразі ми проводимо консультації лише за попереднім записом. Просто зареєструйтеся у нас тут:

контакт

Dirk Teckenburg, Tobias Toepfer, Oryna Reichert

traumahilfe@arrivalaid.org 

телефон: +49 89 5587 1688

Цей проект співфінансується Фондом притулку, міграції та інтеграції