Запит до травматолога

Тут ви можете обрати травматолога рідною мовою

Зверніть увагу на місце проведення зустрічі

Дозволити надання травматологічної допомоги на місці не завжди можливо. Однак у нас є технічні можливості, щоб без проблем надавати допомогу при травмах онлайн. Якщо у вас виникнуть питання або технічні проблеми, ми будемо раді допомогти

Інформація необхідна для подальших узгоджень та зв’язку. Персональні дані клієнтів обробляються з максимальною конфіденційністю i будуть анонімними протягом 6 місяців після завершення підтримки.
Інформація необхідна для посередництва з відповідними особами, такими що надають першу допомогу. Щоб отримати додаткову інформацію, перейдіть до розділу Чи є у вас інші запитання? зареєструвати
(лише цифри, без спеціальних символів чи пробілів!) Номер мобільного телефону важливий для того, щоб мовні посередники добровільно зв'язалися з клієнтами, якщо вони не можуть знайти один одного на місці або якщо їм потрібно щось уточнити заздалегідь.
Trauma First Aid також можлива німецькою мовою від рівня B1 німецької мови. Ми завжди намагаємося спочатку знайти носія мови.
Вимоги: приміщення, яке забезпечує якомога більше конфіденційності з точки зору акустики та візуально, можливість круга для сидіння, достатньо місця для вільної прогулянки, дружня, світла кімната ідеально підходить).
Будь ласка, надайте адресу, а також точне місцеве місце зустрічі, де носій відповідної мови й водночас працівник може зустрітися з клієнтом.
Найчастіше ми знаходимо відповідних волонтерів, якщо вони не повинні бути на зустрічі особисто.
Нажаль, такий вибір зменшує ймовірність знайти підходящу першу допомогу.


Деталі посередника є необов’язковими, але допомагають нам у посередництві, оскільки ми можемо використовувати декілька каналів зв’язку. Якщо вам шкода себе і не задіяний посередник, ви можете зробити це негайно.
(тільки цифри, без спеціальних символів чи пробілів!)


Якщо ви надасте власні персональні дані ArrivalAid, ArrivalAid використовуватиме їх лише для відповіді на запити або для організації супроводу мовного посередника-добровольця. Персональні дані клієнтів залишаються в ArrivalAid. Дані будуть передані третім особам або іншим чином передані лише в тому випадку, якщо це необхідно для перекладу або якщо клієнти дали свою попередню згоду. Не відбуватиметься ніякої передачі даних до органів влади. Клієнти мають право в будь-який час відкликати свою згоду з розрахунком на майбутнє. Відкликання необхідно надіслати на адресу datenschutz@arrivalaid.org. Видалення збережених персональних даних відбувається, якщо ви відкликаєте свою згоду на зберігання, якщо їх знання більше не потрібні для досягнення мети, для якої вони зберігалися, або якщо їхнє зберігання є неприпустимим з інших правових причин. У разі відкликання всі дані будуть видалені з бази даних ArrivalAid якомога швидше. Крім того, ArrivalAid гарантує, що кожен, хто отримав дані від ArrivalAid, також негайно видалить дані. Зверніть увагу, що після цього ArrivalAid не може надавати клієнтам жодних додаткових послуг. Цим ми підтверджуємо, що зацікавлені клієнти були поінформовані про обробку персональних даних (таких як прізвище, ім’я, мова) та можливість відкликання, що ми отримали згоду на обробку персональних даних і що ми обережно ставимося до згоди клієнтів

Цей проект співфінансується Фондом притулку, міграції та інтеграції